Sky Tower logo lp

 

Gentelmen's Jazz w Sky Tower, czyli koncert w męskim stylu

Miłośnicy wydarzeń kulturalnych mogą już zacierać ręce i rezerwować czas w piątkowy wieczór. W piątek, 19 czerwca, o godz. 20:00 na 49 piętrze Sky Tower wystąpi pięciu utalentowanych muzyków. Zaprezentują własne aranżacje znanych utworów oraz autorskie kompozycje utrzymane w nowoorleańskiej stylistce. Muzycy z Gentelmen’s Jazz zadbają o doskonałe nastroje słuchaczy oraz wysmakowaną, a przede wszystkim bezpieczną rozrywkę. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na fanpage’u Sky Tower oraz Gentelmen’s Jazz.

Dbamy o to, aby amatorzy muzycznych cykli, takich jak Festiwal Brzmień Niebanalnych czy Jazz in the Sky, regularnie mogli uczestniczyć w ciekawych przedsięwzięciach. Nasza najnowsza propozycja to koncert w wykonaniu pięciu charyzmatycznych muzyków – członków grupy Gentelmen’s Jazz. 19 czerwca na scenie punktu widokowego Sky Tower, prawie 200 metrów nad ziemią, udowodnią, że granie jazzu jest ich powołaniem. Usłyszymy wysmakowane interpretacje popularnych muzycznych produkcji oraz autorskie utwory i improwizacje.

W skład zespołu wchodzą: Tomasz Krajewski – założyciel, wokal, Żenia Betliński – kontrabas, Mateusz Maniak – drums , Andrzej „Szary” Szeremet” – gitara oraz Bartek Ziętara – pianino. Cała piątka jest doskonale znana wrocławskiej publiczności z licznych występów na miejskich i ogólnopolskich scenach.

Koncert odbędzie się 19 czerwca o godz. 20:00. Transmisja będzie dostępna na fanpage’ach Facebook Sky Tower i Gentelmen's Jazz. Zapraszamy - zapowiada się prawdziwie męskie granie! 

Gentelmen's Jazz w Sky Tower