Sky Tower logo lp

 

Jazz in the sky

Jazz in the sky

Już 15 lipca Sky Tower będzie gospodarzem koncertów odbywających się w ramach Vertigo Summer Jazz Festival. W Punkcie Widokowym, z zachwycającą panoramą miasta rozciągającą się ponad 200 metrów nad ziemią, wystąpią charyzmatyczna wokalistka, Magdalena Zawartko, i utalentowani zdobywcy „Fryderyków” w kategorii Jazzowy Debiut Fonograficzny - Grzegorz Piasecki oraz Tomasz Wendt. Koncerty odbędą się dwukrotnie w ciągu jednego dnia: o 18:00 oraz 20:00.

Lipiec w mieście upływa pod znakiem pokazów jazzowych promujących ulubiony gatunek Norah Jones, Franka Sinatry czy Louisa Armstronga. Zdolni muzycy przez cały miesiąc będą koncertować w najbardziej intrygujących miejscach we Wrocławiu, instytucjach kultury oraz w przestrzeni publicznej. W środę, 15 lipca, trójka artystów Vertigo Summer Jazz Festival zagości w Sky Tower – i zagra tu aż dwa koncerty. Podczas występów trio w składzie: Magdalena Zawartko – wokal, Grzegorz Piasecki – bas i Tomasz Wendt – sax postara się rozkochać tutejszą publiczność w swoim stylu muzycznym.

W związku z aktualną sytuacją w kraju wydarzenie w Sky Tower przebiegać będzie ze szczególnym uwzględnieniem środków ostrożności – zgodnie z regulaminem na miejscu m.in zachowana zostanie bezpieczna odległość pomiędzy miejscami siedzącymi oraz pojawi się stanowisko z płynem do dezynfekcji rąk. Dodatkowo publiczność zobowiązana będzie do korzystania z maseczek ochronnych oraz wypełnienia specjalnego formularza kontaktowego.

Koncerty w Sky Tower odbędą się w środę, 15 lipca o godz. 18:00 i 20:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki w cenie 50 zł dostępne są na www.vertigojazz.pl w zakładce bilety. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin