Sky Tower logo lp

 

JESTEŚMY OTWARCI! ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

Zgodnie z nowymi wytycznymi sanitarnymi, ogłoszonymi 7 grudnia przez Ministerstwo Zdrowia, od 15 grudnia br. zmieniają się zasady funkcjonowania obiektów handlowych.

Nasze sklepy, punkty handlowe, usługowe i rozrywkowe, restauracje, punkt widokowy, Wystawa Pająków oraz klub fitness pozostają otwarte. Zmianie uległy limity osób, które mogą przebywać w danym miejscu w jednym czasie.

Na terenie obiektu oraz sklepów obowiązuje limit: 1 osoba na 15 m kw. Restauracje i lokale gastronomiczne działają w ścisłym reżimie sanitarnym z maksymalnie 30 proc. obłożenia lokalu (przy czym do limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych). Obowiązuje również dystans między stolikami co najmniej 1,5 m. Wystawa w Punkcie Widokowym pozostaje otwarta z maksymalnie 15 osobami przebywającymi na tarasie w jednym czasie. Klub fitness działa w reżimie sanitarnym, z maks. Ilością osób 1 na 15 m kw. i dopuszczalnym obłożeniem 30 proc. pojemności obiektu (z tego limitu wyłączone są osoby zaszczepione co najmniej dwoma dawkami). Salon kosmetyczny również pozostaje otwarty i może funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym.

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy. Zachęcamy też do korzystania z usług naszych najemców. Jednocześnie przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowywania bezpiecznej odległości od innych.

Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa i dbajmy o siebie nawzajem!

JESTEŚMY OTWARCI! ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!