Sky Tower logo lp

 

Orkiestra KoleŻeńska Les Femmes w Sky Tower

Już 28 listopada będziemy świadkami muzycznego widowiska, jakiego w Sky Tower jeszcze nie było. Tym razem na naszej scenie, w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych, wystąpi 13 uzdolnionych instrumentalistek z Orkiestry KoleŻeńskiej Les Femmes pod batutą Joanny Natalii Ślusarczyk. Artystki przedstawią własne interpretacje utworów takich jak: „What a „Wonderful World” Louisa Armstronga, „Medley” grupy ABBA czy „Skyfall” Adele Adkins.

Nadchodzący koncert zapowiada się ogniście i niesamowicie. Na scenie w Sky Tower usłyszymy wyjątkowe aranżacje znanych dzieł muzyki filmowej, które zaprezentuje trzynastoosobowy zespół Les Femmes. Udział w występie będzie okazją do wysłuchania interesujących i niespotykanych brzmień, wykonywanych przy użyciu instrumentów smyczkowych, elektrycznej wiolonczeli czy harfy.

Ciekawostką jest fakt, iż na co dzień członkinie Les Femmes pracują w Orkiestrze Symfonicznej Filharmonii Śląskiej im. H. M. Góreckiego.

Wydarzenie odbędzie się 28 listopada o godz. 19:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert Les Femmes Sky Tower