Sky Tower logo lp

 

Koncert duetu Mavi&Aretha w Sky Tower

Festiwal brzmien niebanalnych Sky Tower

Muzyczny miesiąc w Sky Tower zwieńczy koncert duetu Mavi&Aretha. Już 29 sierpnia o godz. 18:00, w obiekcie wybrzmią dźwięki elektronicznych skrzypiec i saksofonu. W wykonaniu członkiń zespołu usłyszycie m.in. „Fiji” Taco Hemingwaya, „Sweet child O' mine” Guns N' Roses oraz „If I Ain't got you” Alicii Keys. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych.

W skład duetu Mavi&Aretha wchodzą: skrzypaczka - Magdalena Środula oraz saksofonistka - Areta Chmiel. Obie panie są doświadczonymi artystkami, które na swoich kontach mają występy z polskimi, jak i zagranicznymi wykonawcami. Mavi wystąpiła na jednej scenie z Rodem Stweartem, a Aretha była supportem przed koncertem samej Mariah Carey. Instrumentalistki współpracują także z DJ-ką - Izabelą Grygo i wokalistką - Asteyą Dec, z którymi tworzą zespół Ladies of Power.

Zaproszony do Sky Tower duet, podczas czwartkowego koncertu zaprezentuje Wam znane kompozycje w autorskich aranżacjach utrzymanych w klimacie gatunków, takich jak: jazz, pop, rock czy muzyka elektroniczna. Przygotujcie się na fuzję mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych. To będzie niesztampowe muzyczne show!

Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 18:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Udział jest bezpłatny.