Sky Tower logo lp

 

Chilla Quartet, czyli muzyczny kobiecy żywioł w Sky Tower

26 września w Sky Tower będzie można usłyszeć cztery klasyczne instrumenty, nowoczesne brzmienia, elektryzujący wokal i nietuzinkowe aranżacje, czyli smyczkowy Chilla Quartet, który tworzą cztery młode, żywiołowe kobiety. Chilla Quartet to niebanalna formacja, która obok miłości do muzyki postawiła sobie cel – odkryć to, co znane na nowo, zaskoczyć odbiorców i zarazić dobrą energią. Sposób, w jaki grają, pozwoli słuchaczom poznać na nowo ulubione utwory, ale też pokaże, że współczesna muzyka równie dobrze może brzmieć także dla konesera klasyki. Zespół zaskoczy Was nietypowymi aranżacjami, ale też muzycznymi zmianami - kwartet przeobrazi się w trio smyczkowe, tworzące tło dla głębokiego głosu Pauliny Lulek – Zielińskiej, uczestniczki programu The Voice of Poland, członkini zwycięskiej drużyny Kamila Bednarka w programie Bitwa na głosy emitowanym przez TVP 2.

Chilla Quartet wystąpiły również w programie muzycznym Polsatu - Must Be The Music, gdzie spotkały się z pozytywną opinią jury oraz zyskały uznanie publiczności, zdobywając I miejsce w głosowaniu internetowym na najlepszy występ.

Koncert odbędzie się na parterze Sky Tower, nieopodal supermarketu Piotr i Paweł, o godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

Koncert Chilla Quarte w Sky Tower