Sky Tower logo lp

 

Marzec w Sky Tower

Marzec w Sky Tower

URODZINY CHOPINA 2-3 marca
Utwory mistrza fortepianu zabrzmiały w nietypowej przestrzeni Sky Tower, a muzyka klasyczna została „odczarowana” dla nowych grup odbiorców. Z okazji Urodzin Chopina można było wysłuchać mazurków, etiud, sonat, preludiów i walców w wykonaniu wybitnych solistów, utalentowanych adeptów muzyki klasycznej oraz trzynastoosobowej orkiestry kameralnej.

KOBIETY Z PASJĄ 8 marca
Wyjątkowe wydarzenie, skierowane do aktywnych, ciekawych świata kobiet, które każdego dnia łamią utarte schematy. Każda z pań miała możliwość wzięcia udziału w nietypowej sesji zdjęciowej, a najciekawsze fotografie, na których ukazane zostały kobiece pasje, już niebawem pojawią się na wystawie w Sky Tower.

SZTUKA KOLEKCJONOWANIA – GALERIA ANTYKÓW I STAROCI. KOLEJNA ODSŁONA ULUBIONYCH TARGÓW 14-16 marca
Sky Tower po raz kolejny wypełni się stoiskami z wyjątkowymi przedmiotami. Podczas wydarzenia będzie można nabyć wyjątkowe przedmioty „z duszą”. Na stoiskach wystawców znajdą się między innymi: porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, oryginalne filiżanki, mosiężne figurki, płyty winylowe oraz niesztampowa odzież.

SMART AKADEMIA – WARSZTATY EKOLOGICZNE DLA DZIECI I RODZICÓW 30 marca
Podczas warsztatów każdy będzie mógł przekonać się, że ekologia i recykling to nie tylko ochrona środowiska, ale i dobra zabawa. W Sky Tower powstaną 4 strefy tematyczne – muzyczna, mody, motoryzacji i gier, w których odbędą się różnorodne aktywności i konkursy z nagrodami.