Sky Tower logo lp

 

Jesteś fanem stand-upu? Przyjdź do nas na zakupy!

Dla miłośników stand-upu szykuje się nie lada gratka: już niedługo w naszym mieście wystąpią niekwestionowane gwiazdy – Grzegorz Halama i Bartosz Gajda. Aby otrzymać bilety na dużą dawkę ostrego humoru w najlepszym wydaniu, wystarczy zrobić u nas zakupy!

Obaj artyści zaprezentują swoje programy 26 sierpnia w sali OH Kina w Arkadach Wrocławskich o godzinie 18.00 i 20.00. Żeby zdobyć bilety wystarczy w dniach 24 lub 25 sierpnia zrobić zakupy w Sky Tower za co najmniej 50 zł i zgłosić się z paragonami w godzinach 10:00-18:00 do punktu akcji zlokalizowanego na poziomie zero, w tzw. łezce eventowej.

Co ważne, paragony sumują się – maksymalna ich ilość to 3 sztuki. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 bilety (za wydanie wielokrotności kwoty 50 zł). Liczba wejściówek jest ograniczona do 300 sztuk na każdy z dwóch występów – o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy z występów potrwa około 30 minut. Wydarzenia odbywają się z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów sanitarnych.

Gorąco zapraszamy!

Regulamin 

Stand up Sky Tower
*Zakup biletu nie gwarantuje miejsca siedzącego na wydarzeniu.