Sky Tower logo lp

 

Sierpień w Sky Tower

Sierpień w Sky Tower

8 sierpnia: Guitar Sax Duo w Sky Tower

8 sierpnia o godz. 18:00 w Sky Tower zabrzmią wirtuozowskie improwizacje, nastrojowe ballady i wysmakowane brzmienia w wykonaniu duetu Guitar Sax Duo. Muzycy, w składzie Piotr Kudełka – gitara i Denys Ostrovnoi - saksofon altowy, wykonają kultowe utwory w jazzowych aranżacjach. Usłyszymy m.in. „Pod Papugami” Czesława Niemena, „Imagine” Johna Lennona czy „What A Wonderful World” Louisa Armstronga. Koncert odbędzie się w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych, podczas którego największe przeboje muzyczne wykonywane są w nowych wersjach - i nietypowych wnętrzach.

14 sierpnia : Wakacyjna akcja honorowego krwiodawstwa

14 sierpnia w godz. 9:00-13:00 przed wejściem do Sky Tower (od ul. Szczęśliwej) odbędzie się wakacyjna akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu. Osoby, które zdecydują się przekazać ratujący życie dar otrzymają upominki oraz zestaw ośmiu czekolad, wydawanych przez tzw. „kawiarkę”! Ponadto, pierwszych 15 dawców zdobędzie voucher na Punkt Widokowy.

22-24 sierpnia: Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci

Sierpniowa odsłona kultowej Sztuki Kolekcjonowania - Galerii Antyków i Staroci odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia. Na amatorów oryginalnych przedmiotów czekać będą: ręcznie malowana porcelana, niespotykana biżuteria, stare zegary oraz zabytkowe obrazy z Polski i zagranicy. Stoiska wystawców zostaną rozmieszczone na parterze Sky Tower, nieopodal supermarketu Piotr i Paweł.

29 sierpnia: Mavi&Aretha – koncert

Muzyczny miesiąc w Sky Tower zakończy koncert duetu Mavi&Aretha. 29 sierpnia o godz. 18:00 w galerii wybrzmią dźwięki elektronicznych skrzypiec i saksofonu. Członkinie zespołu wykonają m.in. „Fiji” Taco Hemingwaya, „Sweet child O' mine” Guns N' Roses oraz „If I Ain't got you” Alicia Keys w autorskich aranżacjach. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych.