Sky Tower logo lp

 

Simracing w Sky Tower - wielkie otwarcie Apex One

Simracing w Sky Tower - wielkie otwarcie Apex One

Zapraszamy na otwarcie największego w Polsce centrum simracingowo-szkoleniowego, Apex One, świata symulacji i wirtualnych wyścigów samochodowych, miejsca spotkań mieszkańców oraz turystów w samym sercu Wrocławia w Sky Tower.
Na weekend otwarcia, 4-5 grudnia, wraz z Partnerami wydarzenia, przygotowaliśmy dla Was atrakcje oraz upominki do każdego wykupionego przejazdu oraz wyzwanie simracingowe z nagrodami o łącznej wartości nagród ponad 2000 zł!

Wypróbujcie sprzęt marki Qubic System i wejdźcie na nowy poziom symulacji!
Do Waszej dyspozycji będą aż 3 rodzaje kokpitów na platformach ruchu, by jak najlepiej oddawać wrażenia jazdy po torze. Wszystkie oparte na technologii niezwykle szybkich i responsywnych siłowników liniowych, bez efektu opóźnienia.
W ofercie Apex One znajdziecie symulatory 3DOF, 4DOF oraz aż dwa stanowiska PRO - 6DOF o najwyższym stopniu zaawansowania.

Eventy motoryzacyjne, relacje na żywo z wyścigów F1 i GT, cykliczne spotkania z zawodnikami oraz znanymi nazwiskami ze świata motorsportu to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na ciebie w Apex One.
Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Odwiedź nas w weekend 4-5 grudnia w godzinach:
Sobota 4.12 | 12:00 - 0:00
Niedziela 5.12 | 12:00 - 23:00