Sky Tower logo lp

 

Sky Tower Run 2019

Sky Tower Run 2019

Sportowy weekend z gwiazdami - Sky Tower Run i rozgrzewka

Dużymi krokami zbliża się kolejna edycja ekstremalnych zawodów Sky Tower Run, podczas których śmiałkowie podejmą próbę jak najszybszego pokonania naszych 49 pięter! Zapraszamy na dwudniowe święto sportu, w trakcie którego nie zabraknie mnóstwa emocji i zabawy, a także spotkań z gwiazdami!

W sobotę, 25 maja, w godzinach 10:00-18:00, w ramach rozgrzewki przed Sky Tower Run, zapraszamy całe rodziny do udziału w wielu aktywnościach - każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie! Imprezę poprowadzi Joanna Jabłczyńska – aktorka i pasjonatka zdrowego stylu życia. Będzie też można z nią porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe selfie! W trakcie wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w wielu ciekawych konkurencjach, posłuchać porad specjalistów od fitness czy dietetyki, a najmłodsi zmierzą się w różnorodnych aktywnościach i zawodach. Treningi sportowe - uwaga! - poprowadzi Natalia Rybarczyk, Akademicka Mistrzyni Świata w Taekwondo Olimpijskim - na pewno znacie ją także z teamu Ewy Chodakowskiej!

26 maja o 10:00 rusza Sky Tower Run. Zawodnicy startować będą kaskadowo, co 20 sekund, aby bezpiecznie pokonać 1142 schody i znaleźć się na jednym z ostatnich pięter wieżowca. Zgłoszenia można wysyłać do 23 maja do północy za pomocą internetowego formularza, dostępnego na: www.skytowerrun.pl - spieszcie się, limit miejsc startowych zbliża się już do końca! W zawodach wystartuje m.in. mistrz świata w towerrunningu, Piotr Łobodziński - czy i tym razem wygra? Emocjonujące zawody będzie komentował Bożydar Iwanow - dziennikarz sportowy telewizji Polsat oraz Grzegorz Pieczarka z Pro Run Wrocław.

Tak więc trzy…dwa…jeden… start! W ciągu obydwu dni czeka na Was mnóstwo emocji, atrakcji i nagród! Nie zastanawiajcie się zbyt długo - wskakujcie w sportowy strój, wygodne buty i przybywajcie do Sky Tower! Spędźcie z nami ten aktywny, sportowy weekend! Do zobaczenia!

Harmonogram

Regulamin