Sky Tower logo lp

 

Ruszyły zapisy do Sky Tower Run 2020

14 lutego ruszyły zapisy do ogólnopolskich zawodów w towerruningu, czyli popularnego Sky Tower Run. Biorący udział w biegu mają szansę zdobycia trofeów i nagród, a przede wszystkim prestiżowego tytułu mistrza Polski w biegu po schodach. Jest zatem o co walczyć!

Już 24 maja, o godz. 10:00, rozpocznie się 7. edycja Sky Tower Run. Zawodnicy dla pełnego bezpieczeństwa będą startować kaskadowo z tzw. wieży. Meta zostanie zlokalizowana na 49. piętrze obiektu, gdzie rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Wrocław i jego okolice. W tegorocznej odsłonie wachlarz kategorii zostanie poszerzony o kolejną, a mianowicie Sky Tower Office, dedykowaną pracownikom biur, mających swoje siedziby w Sky Tower. Dodatkowo, jak co roku, możliwość startu będą mieli także pożarnicy, którzy pojedynek o miano mistrza Polski strażaków w biegu po schodach stoczą m.in. w pełnym umundurowaniu.

Zapisy już ruszyły! Lista miejsc jest ograniczona. Formularz online oraz regulamin dostępne są pod adresem: www.skytowerrun.pl .

Do zobaczenia na miejscu!

Ruszyły zapisy do Sky Tower Run 2020