Sky Tower logo lp

 

Zawody Sky Tower Run przeniesione na 2021 rok

W związku z wyjątkową sytuacją, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy i towarzyszącymi jej ograniczeniami, podjęliśmy decyzję ze współorganizatorami o przełożeniu tegorocznej edycji zawodów Sky Tower Run. Bieg odbędzie się w najbliższym możliwym terminie w 2021 roku.

Wiemy, jak wielu z Was czekało na to, aby 24 maja zmierzyć się z tysiącem innych biegaczy w jednej z najbardziej wymagających konkurencji sprawnościowych. Niestety, nikt z nas nie był w stanie przewidzieć tego, co wydarzy się w 2020 roku. I mimo że tak jak Wy tęsknimy za sportowymi emocjami, aktualnie kwestią nadrzędną jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Oficjalnie ogłoszony stan epidemii COVID-19 sprawił, że nasze sportowe wyzwania należało przeorganizować. Termin nowego startu ogłosimy w osobnym komunikacie, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wszystkie opłaty startowe zachowują ważność. Z racji wyjątkowej sytuacji i tzw. „siły wyższej” nie będziemy dokonywać zwrotów wpłaconych środków, jednocześnie postaramy się optymalnie dobrać nowy termin wydarzenia.

Pozostajemy w kontakcie! Pamiętajcie - formę możecie szlifować cały czas!

Zawody Sky Tower Run przeniesione na 2021 rok