Sky Tower logo lp

 

„Smart Akademia” w Sky Tower

Smart Akademia Sky Tower

30 marca, w Sky Tower odbędzie się „Smart Akademia” - edukacyjne warsztaty dla dzieci. Najmłodsi będą odkrywać swoją ekoświadomość i wrażliwość na ochronę środowiska. W ramach przedsięwzięcia powstaną strefy tematyczne: modowa, motoryzacyjna oraz muzyczna, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

„Smart Akademia” to dla dzieci szansa na doskonałą zabawę, połączoną z edukacją. Celem przedsięwzięcia jest przekazanie uczestnikom idei troski o środowisko w przystępnej formie. Przygotowane dla najmłodszych kreatywne ekozabawy rozwiną ich wyobraźnię oraz kompetencje społeczne.

W strefach tematycznych wykonywane będą pojazdy, biżuteria, nakrycia głowy oraz instrumenty muzyczne. Ponadto dzieci samodzielnie przygotują puzzle, memory oraz ozdobią samochody w wersji XXL. Nie zabraknie również konkursów z ekologicznymi, przyjaznymi dla środowiska, nagrodami.

Zabawy oraz warsztaty przeprowadzane będą pod okiem animatorów. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12:00-18:00 na poziomie 0 Sky Tower. Udział w „Smart Akademii” jest bezpłatny.