Sky Tower logo lp

 

Trzecia edycja Stand-Up Show w Sky Tower 

Jeżeli szukacie ciekawych wydarzeń we Wrocławiu, które wprawią Was w doskonały nastrój przed Mikołajkami, koniecznie powinniście odwiedzić Sky Tower. Tu, już 5 grudnia, w ramach trzeciej edycji Stand-Up Show, wystąpią czołowi polscy komicy. Bilguun Ariunbaatar, Juliusz Sipika, Marcin Zbigniew Wojciech i Kuba Rosa wprowadzą dobrą energię i zadbają o solidną dawkę humoru. Wydarzenie jest bezpłatne i przeznaczone dla osób 16+!

Fani ciętego dowcipu mogą już zacierać ręce i rezerwować czas w czwartkowe popołudnie. Czterej charyzmatyczni komicy zaprezentują w Sky Tower swoje improwizatorskie umiejętności i własną, czasem groteskowo przerysowaną, wizję otaczającej rzeczywistości. Bilguuna Ariunbaatara, Juliusza Sipiki, Marcina Zbigniewa Wojciecha i Kuby Rosy nikomu nie trzeba przedstawiać! Zaproszeni goście to stand-uperzy z najwyższej półki, możecie być zatem pewni, że będziecie świadkami wyjątkowego wydarzenia.

Widzimy się 5 grudnia o godz. 19:00, na poziomie +1 Sky Tower(naprzeciwko Subway’a). Wstęp tylko dla osób powyżej 16 roku życia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

Trzecia edycja Stand-Up Show w Sky Tower