Sky Tower logo lp

 

Wieczór ze stand-up’em w Sky Tower

Wieczór ze stand-up’em w Sky Tower

24 października o godz. 19:00 zapraszamy do Sky Tower po dużą dawkę śmiechu i dobrego humoru! Mnóstwo sytuacyjnych żartów i świetnej zabawy czekać będzie na Was w trakcie drugiego stand-up’u w naszym obiekcie. W czwartkowy wieczór na scenie Sky Tower, zlokalizowanej na poziomie +1 w lokalu naprzeciw Subway’a, zobaczycie aż pięć różnych propozycji - gwarantujemy ponad dwie godziny nieprzerwanego śmiechu! Zapraszamy osoby w wieku 16+! Wstęp jest bezpłatny.

W trakcie wieczoru ze stand-up’em w Sky Tower będziemy gościć Arkadiusza Pana Pawłowskiego, m.in. laureata tegorocznej PAKI i Mulatki, uczestnika telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central, lidera wielu inicjatyw improwizowanych. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć i pofikać koziołki - taki sceniczny „full service”.

Tuż po nim wystąpi Antoni Gorgoń - Grucha, postać fikcyjna, ale poruszająca bardzo prawdziwe tematy - nie będzie szczędzić mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytykający błędy i mówiący to, co każdy z nas chciałby usłyszeć, ale boi się głośno powiedzieć. Tę charakterystyczną postać możecie oglądać m.in. w Telewizjach POLSAT, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka.

Trzeci występ będzie należał do Kuby Dąbrowskiego. O czym zazwyczaj opowiada? Trochę o związkach, o uwielbieniu do Tico, w jego stand-upach nigdy nie brakuje też ostrzejszych tematów. Wychodzi z założenia, że można żartować na każdy temat i nie interesuje go tzw. poprawność. Jedyne, czego nie porusza, to polityka. Lokalny patriota, miłośnik wideł.

Przedostatnim programem będzie 25 minut w wykonaniu Damiana Kubika - stand-upera, solisty kabaretowy, autora tekstów, laureata festiwali kabaretowych. Występował na Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2017 w TV Puls, w Dzięki Bogu już Weekend i Latającym Klubie Dwójki, podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej w telewizji Polsat.

Na zakończenie swój występ będzie miał Paweł Reszela - Kabaretowy Mistrz Świata z 2011 roku. Jego występy to świetna zabawa z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Jest świetnym obserwatorem rzeczywistości, co sprawia, że jego występy są autentycznymi spostrzeżeniami na temat otoczenia. Nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych potwierdzają tylko to, że każdy będzie miał się z czego pośmiać.

Zapraszamy!