Sky Tower logo lp

 

Jazz na najwyższym poziomie w Sky Tower!

Sky Tower zaprasza 21 lipca na trzy koncerty w ramach Vertigo Summer Jazz Festival. Będzie to uczta nie tylko dla uszu, ale i oczu – wydarzenia odbędą się bowiem ponad 200 metrów nad ziemią, w Punkcie Widokowym na 49. piętrze, skąd roztacza się oszałamiająca panorama na Wrocław i jego okolice.

Melomani wybierający się na koncert w Sky Tower mają do wyboru trzy terminy godzinowe: 17.00, 19.00 i 21.00. Podczas wszystkich koncertów duet uznanych wrocławskich wokalistów, Anna Malek i Michał Bober zaprezentuje bogaty program standardów jazzowych, a akompaniować im będą Adam Bławicki na saksofonie oraz Filip Miguła na pianinie elektrycznym.

Odbywający się już po raz czwarty Vertigo Summer Jazz Festival nie jest zwykłym, tradycyjnym festiwalem muzycznym – jego ideą jest promocja jazzu na najwyższym poziomie wśród mieszkańców Wrocławia. Organizatorzy VSJF chcą przełamać stereotyp „zamknięcia” i elitarności tego gatunku muzycznego, prezentując go jak najszerszej publiczności. Koncerty będą odbywać się przez 31 dni w kilkudziesięciu różnych punktach na mapie miasta. Dźwięki jazzu zabrzmią nie tylko w klubach, ale również galeriach, muzeach, hotelach, parkach, na dachach budynków, plażach miejskich czy nawet w środkach komunikacji miejskiej. To promocja zarówno utalentowanych wrocławskich muzyków, jak i ciekawych, nieoczywistych lokalizacji w naszym mieście.

Organizatorem VSJF jest Vertigo Jazz Club & Resturant we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia. Bilety na wszystkie płatne wydarzenia, w tym koncerty na Punkcie Widokowym, można kupić tu: https://www.biletin.pl/pl/festiwal/vertigo-summer-jazz-festival/8808/bilety.html

The Greatest Jazz Vocals, środa 21 lipca, godz. 17.00/19.00/21.00

Anna Malek - voc,
Michał Bober - voc,
Adam Bławicki - saks,
Filip Miguła - pno.

Udział w koncertach jest możliwy przy zachowaniu wszystkich obowiązujących przepisów bezpieczeństwa sanitarnego.

Serdecznie zapraszamy!

Jazz na najwyższym poziomie w Sky Tower!