Sky Tower logo lp

 

Już od 7 maja zapraszamy do obejrzenia niesamowitej wystawy w Punkcie Widokowym!

Co przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o mieście? Wysokie szare bloki, skupiska ludzi, wieczny hałas, a może tętniący życiem rynek i zielone parki? Jakie jest miasto? Ile ma twarzy? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź patrząc na DNA Miasta z perspektywy ponad 200 metrów nad ziemią! Zapraszamy na wystawę - znów jest czynna w naszym Punkcie Widokowym!

Młodzi artyści, prezentujący swoje obrazy w ramach „DNA Miasta”, wdają się w polemikę z motywem urbanistycznym. Michał Jędrczak, Magdalena Karwowska, Alicja Kogut, Magdalena Kurek, Jan Wojciech Malik, Barbara Olszewska, Janusz Orzechowski, Stanisław Tomalak oraz Michał Węgrzyn na swój sposób próbują odczytać i przekazać nam indywidualną wizję miasta, ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Każdy, kto odwiedzi ekspozycję, z perspektywy 49 piętra będzie mógł skonfrontować te wyobrażenia z własnym spojrzeniem na miasto oraz jego architekturę. Czy będą zbieżne? Przekonacie się o tym tylko w jeden sposób: na miejscu, delektując się niesamowitymi widokami.

Wystawa w Punkcie Widokowym Sky Tower czynna jest codziennie od 7 maja w następujących godzinach:

  • poniedziałek - czwartek: 09:00-21:00 (ostatni wjazd o godzinie 20:40)
  • piątek – sobota: 09:00-22:00 (ostatni wjazd o godzinie 21:40)
  • niedziela: 10:00-22:00 (ostatni wjazd o godzinie 21:40)

Przygotowano ją z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa sanitarnego. Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przed wejściem - dozowniki znajdują się na poziomie 0 i +49. Jednorazowo ekspozycję może oglądać 15 osób (wjazd co 20 minut).

Bilety można nabyć na miejscu lub poprzez sprzedaż internetową na stronie https://bilety.skytower.pl/

Ceny biletów:

  • normalny – 18,00 zł
  • ulgowy – 12,00 zł
  • dzieci do lat 3 – wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

KUP BILET ONLINE

DNA miasta Sky Tower