PL
MENU

Zbiórka książek na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci w Sky Tower!

Miejsce zbiórki: I piętro, przy krasnalu, tuż obok firmy Qiagen za Sky Marche.
Termin zbiórki: do 24 listopada 2023 roku

Zbiórka książek na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci w Sky Tower!

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie charytatywne zorganizowane przez firmę Qiagen, we współpracy z Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci, które jako Sky Tower postanowiliśmy wesprzeć.

Jak możecie pomóc? To proste! Przynieście swoje nieczytane, zapomniane lub nadmiarowe książki i zostawcie je w punkcie zbiórki na pierwszym piętrze. Specjalnie przygotowany regał, tuż obok krasnala, czeka na Wasze książki!

Miejsce zbiórki: I piętro, przy krasnalu, tuż obok firmy Qiagen za Sky Marche.
Termin zbiórki: do 24 listopada 2023 roku

Zbieramy książki w różnych językach i tematykach, ponieważ każda unikalna historia ma szansę znaleźć nowego czytelnika!

Po zakończeniu zbiórki planujemy wielki kiermasz, który odbędzie się na rotundzie — nowym miejscu wypoczynkowym w Sky Tower, zlokalizowany na poziomie 0, przy sklepie SPAR. Kiermasz potrwa dwa dni 1-2 grudnia w godzinach 9:00-21:00.

Przewidujemy wyjątkowe atrakcje, które umilą ten dzień, m.in.:

  • Koło Fortuny: Spróbujcie swojego szczęścia i wygrajcie fantastyczne nagrody!
  • Warsztaty dla dzieci: Kreatywne zajęcia dla najmłodszych, aby rozwijać ich wyobraźnię.
  • Kiermasz książek: Znajdźcie skarby literatury, jednocześnie wspierając szczytny cel.

Przyjdźcie do Sky Tower doświadczyć magii literatury i wspólnie sprawić, by zbiórka książek stała się nie tylko wyjątkową okazją do pomocy, ale także dniem pełnym emocji i radości. Razem możemy pomóc najbardziej potrzebującym!

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.