Sky Tower logo lp

 

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU CENTRUM

Szanowni Państwo!

Zgodnie z aktualną decyzją rządu, ogłoszoną 21 kwietnia na konferencji Ministra Zdrowia, działalność centrów pozostaje ograniczona do odwołania.

W Sky Tower nadal otwarte są sklepy: spożywczy oraz z odżywkami i suplementami, apteka, drogeria, księgarnia, salonik prasowy, pralnia, placówki medyczne, jak również punkty świadczące usługi telekomunikacyjne, optyczne i bankowe oraz myjnia samochodowa. Dania i napoje z naszych kawiarni i restauracji nadal można zamawiać w opcji na wynos lub na dowóz.

Zamknięte pozostają lokale spoza wymienionych branż, tzw. wyspy handlowe, a także salony fryzjerskie, kosmetyczne, wystawy („DNA Miasta”, Wystawa Pająków) oraz Punkt Widokowy.

Wciąż również obowiązują wcześniejsze regulacje: nakaz zakrywania ust i nosa, dezynfekcja rąk, dystans społeczny oraz limity osób (w sklepach do 100 m2 - 1 os/15 m2, w sklepach powyżej 100 m2 – 1 os/20 m2).

Prosimy o przestrzeganie zaleceń i instrukcji przygotowanych przez naszych pracowników i poszczególnych najemców. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w Sky Tower były bezpieczne i komfortowe. Bezpieczeństwo pobytu w obiekcie zależy od nas wszystkich.

Sky Tower otwarte lokale 2021